zag snowglobe

 виготовлення снігових куль

 

 

Снігова куля - герб України (символіка)

 

 

Снежный шар Украина

 

 

Снігова куля під замовлення

 

 

Сніговий шар з логотипом

 

 

Снігова куля на замовленя

 

 

сніговий шар на замовлення

 

 

снігова куля на замовлення

снігова куля з логотипом снігова куля під замовлення снігова куля виготовлення

 

 

snowglobe Україна

виготовлення снігових куль снігова куля з індивідуальним дизайном

  

 

 снігова куля Україна

 

 

txt snow

  

Тираж

 

D 10см

грн./шт.

 3    -   3000
10   -   2500
25   -   2000
50   -   1600
75   -   1400
100 -   1300

zag snowglobe

 виготовлення снігових куль

 

 

Снігова куля - герб України (символіка)

 

 

Снежный шар Украина

 

 

Снігова куля під замовлення

 

 

Сніговий шар з логотипом

 

 

Снігова куля на замовленя

 

 

сніговий шар на замовлення

 

 

снігова куля на замовлення

снігова куля з логотипом снігова куля під замовлення снігова куля виготовлення

 

 

snowglobe Україна

виготовлення снігових куль снігова куля з індивідуальним дизайном

  

 

 снігова куля Україна

 

 

txt snow

  

Тираж

 

D 10см

грн./шт.

 3    -   3000
10   -   2500
25   -   2000
50   -   1600
75   -   1400
100 -   1300

1

dar snow

 

KS  097-268-60-60
email 2  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

2

Снігова куля (шар) з логотипом на замовлення

СНІГОВА КУЛЯ з Вашим логотипом всередині【SnowGlobe】✓індивідуальний дизайн ✓виготовлення на замовлення ✓найноворічніший подарунок ─ GRAND (Київ, Україна). Доставка Харків Дніпро Одеса Запоріжжя Дніпропетровськ Львів Миколаїв Херсон.

Снігова куля - це найноворічніший подарунок, який створює настрій і переносить у казку. Навіть дорослий із завмиранням серця буде захоплено спостерігати за повільно падаючим снігом всередині кулі. Всі ви зустрічали цей чудовий сувенір в подарункових магазинах, тепер є можливість замовити виготовлення кулі зі снігом за індивідуальним дизайном. Наші досвідчені фахівці втілять в життя вашу задумку, і ви отримаєте оригінальний віп презент. Всередині можна розмістити логотип фірми, емблему організації, об'ємну модель (прототип) продукції. На наклейці, яка розміщується на постаменті, можна написати вітальний текст і новорічні побажання, а також повну назва компанії. Такий сувенір буде гідний найважливіших клієнтів і партнерів вашої компанії, а так само стане гарним інструментом заохочення кращих співробітників і стимулом для них працювати ще продуктивніше.

Студія подарунків «Гранд» (Київ) – єдина в Україні компанія, що володіє технологією виробництва снігових куль (snow globe). Термін виготовлення від 10 до 30 днів. Етапи виробництва: узгодження макета майбутнього подарунка, 3D моделювання, виготовлення пробного зразка, тиражування. Дорога подарункова упаковка входить в комплект і підкреслює унікальність презенту, зробленого на замовлення. Виконуємо термінові замовлення. Доставка кур'єрською службою по всій Україні. Для порівняння, мінімальна партія, яку можна замовити в Китаї – 300 шт. з терміном поставки 6 місяців. Ми ж цінуємо час наших клієнтів і пропонуємо створити шедевр всього за 10-14 днів. При цьому незаперечною перевагою нашої пропозиції є те, то ми працюємо від 1 шт., тобто можемо створити абсолютний ексклюзив в єдиному екземплярі.

Розмір снігової кулі: висота з підставкою 14 см, діаметр 10 см. Матеріал сфери – скло, підставка виконана з кераміки. Об'єкти всередині виготовляються з полімерної глини, полістоуну, акрилу, полімерних смол і пластика. Сфера заповнюється спеціальним розчином з секретним складом, який дає можливість снігу кружляти повільно і плавно, і залишається абсолютно прозорим на протязі довгого часу. Невід'ємним компонентом є штучний сніг. Ми використовуємо сніг оригінального німецького виробництва. Одним з основних показників якості продукції є повна відсутність повітря в середині і з часом він не повинен з'являтися, що свідчить про повну герметичності і дотримання технологічного процесу. Стандартний колір підставки – білий, але за бажанням замовника колір може бути змінений на його корпоративні кольори, що додасть особливу стильність подарунку. Так само в необхідній кольоровій гамі може бути виконана подарункова упаковка.

Новий рік вже скоро, поспішіть розмістити замовлення на снігову кулю, так як у міру наближення свята ціна сувеніра може збільшитися у зв'язку із завантаженістю виробництва. Замовлення на великі партії (від 100 шт.) прохання розміщувати завчасно, не менш ніж за місяць до бажаної дати отримання продукції.

У портфоліо представлені зразки, виготовлені за індивідуальним замовленням компаніями «Баядера груп» і «Вінницяобленерго». Вони вже порадували своїх ключових клієнтів оригінальним сюрпризом, будьте і ви в тренді передових технологій подарункового мистецтва. Будьте оригінальні, адже подарунки на Новий рік 2019 не повинні повторюватися з попередніми роками, а на минулий свято вже були набори цукерок, щоденники, письмові набори, ручки, вітальні листівки, фігурки діда Мороза і снігуроньки, ялинкові прикраси та інші стандартні речі, а так хочеться чогось незвичайного, нового і суцільно новорічного.

Гарантійний термін служби снігової кулі 6 місяців. Оформити замовлення і уточнити актуальну ціну можна надіславши запит на нашу електронну пошту (див. розділ контакти), в листі прохання вказати ваші побажання і надіслати матеріали для розробки макета. Чим повніше буде опис, тим якісніше вийде зробити ескіз і швидше його узгодити.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]